Kontakt

Klauzula informacyjna

 

Administratorem Pani/a danych jest mgr Magdaleną Bąk, prowadząca jednoosobową działalność: GABINET PSYCHOTERAPII I ROZWOJU OSOBISTEGO MAGDALENA BĄK, Przełajowa 12 m. 1, 94-044 Łódź, e-mail:kontakt@psychoterapeutka.net.pl. W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę kontaktować się , e-mail: kontakt@psychoterapeutka.net.pl

Dane będą przetwarzane w celu WYKONANIA UMOWY (usługa terapeutyczna lub psychologiczna, konsultacja psychologiczna, badanie, opinie, lub inne) na podstawie zgody (§9 ust. 2a) lub wykonania umowy (§6ust.1b).

Dane mogą być udostępniane:

  1. dr. Agnieszce Wilk-w razie potrzeby konsultowania z lekarzem psychiatrą,
  2. stażystce, psychologowi Karolinie Cieślak – w przypadku przeprowadzania badań psychologicznych, tworzenia opinii,
  3. księgowej Beacie Rosiak- dane niezbędne do wystawienia faktury,
  4. firmie Iurismed - w przypadku badań i opinii, które zostały przez tą firmę zlecone,
  5. superwizorowi Lucynie Lipman – w przypadku potrzeby poddania superwizji procesu terapeutycznego,
  6. inaczej jest to dozwolone tylko na podstawie odrębnie wyrażonej zgody.

Dane będą przechowywane przez okres najdłużej 3 lata od zakończenia wykonania umowy/ terapii. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Nie dotyczy to notatek własnych terapeuty. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody. Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych (w szczególności historii transakcji).Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Magdalena Bąk

Copyright Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego